Procingerová Pavlína - Velké Pavlovice

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se paní Procingerová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 019 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„Paní Pavlína Procingerová mi uzavírala více finančních produktů, jako například životní pojištění, důchodové připojištění pro děti, stavební spoření… Prošla si moje finanční možnosti a vždy mi dokázala poradit a srozumitelně zodpovědět všechny moje otázky. Vysvětlila mi výhody produktů a jejich význam pro mě. S její prací jsem velmi spokojená a rozhodně její služby doporučuji."Procingerová_Pavlína.jpg

Alena Havlínová

 

 

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout