Kuthanová Marcela - Staňkov

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se paní Kuthanová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 736 680 287 nebo na emaily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

"Paní Kuthanová je vysoce kompetentní. S tak laskavým přístupem, jako u ní, jsem se zatím nesetkal. V rámci nasmlouvaných termínů a jednání se vždy snaží maximálně vyjít co nejdříve vstříc s řešením našich individuálních požadavků. Paní Kuthanovou využíváme také proto, že má přehled v problematice finančního trhu a jednání s ní jsou vždy pohodová, logická, příjemná a konstruktivní. Její benefit spočívá v důvěryhodnosti, ochotě a profesionálním příjemném přístupu ke klientům."

Ing. JAN ŠVANTNERMarcela Kuthanová

 

"Paní Marcela Kuthanová je velice milá, laskavá osoba, která pracuje rychle, zajímá se o každého klienta individuálně. Ale především její jedinečnost spočívá tom, že se umí nejen odborně, ale hlavně lidsky přiblížit ke klientovi a vše mu srozumitelně a zase lidsky vysvětlit. Což jsem dřív u mnohých poradců postrádala. Toto je její deviza. A naše celá rodina za to děkuje."

Iva Červená

 

"Paní Kuthanová je velmi laskavá, má veliký přehled, dokáže poradit a ve svém oboru je opravdový profesionál. Je kompetentní a laskavá. Na dotazy reaguje vždy velmi rychle a vychází maximálně vstříc. Vzhledem k tomu, že mám ty nejlepší zkušenosti, tak bych určitě doporučila."

Dana Korejčíková

 

"Paní Marcela Kuthanová je kompetentní a laskavá poradkyně, na naše dotazy a potřeby reaguje okamžitě, zohledňuje naše individuální potřeby. V případě jakýchkoliv našich dotazů a problémů, hledá okamžitě správné řešení. Její benefit je mimo jiné v lidském přístupu a v okamžité orientaci v dané problematice. Na základě našich zkušeností bych Vaše služby doporučila."

Ivana Spilková

 

"S paní Kuthanovou pracuji krátce. I přes covid - 19 se mi poradkyně věnovala. Doufám, že produkty, které jsme spolu uzavřely budou dlouhodobě efektní, což se od finančního poradce očekává. Byla mi doporučena známým. Předpokládám, že spolupráce v oblasti finanční bude pokračovat, neboť jsem naznačila své záměry a cíle a k tomu směřujeme. Poradkyně je věcná, erudovaná a myslím, že ji to baví. Věřím, že pomůže zhodnotit finance i jiným klientům, proto ji mohu vřele doporučit."

Hana Chvojková

 

"S Marcelou Kuthanovou jsem maximálně spokojena s ohledem na její kompetentnost a rychlost pomoci při řešení problémů. Jejími benefity jsou spolehlivost, ochota, odbornost, vstřícnost pomoci téměř kdykoli a v co nejkratší době, vždy pozitivní a profesionální přístup. Jednoznačně její služby doporučuji."

Lenka Steinová

 

"Dobrý den,Paní Kuthanová je naprosto vynikající poradce. Úplně ve všem se na ni může celá moje rodina stoprocentně spolehnout".

Bílek Lukáš

 

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout