Ing. Malčík Vladimír - Brno

„Naše organizace Základní škola Brno, Otevřená 20a, spolupracuje s Ing. Vladimírem Malčíkem v rámci zajišťování pojišťovacích služeb od roku 2013. Po celou Malcik Vladimirdobu spolupráce byl p. Ing. Malčík vstřícný, na veškeré naše dotazy a požadavky reagoval urgentně buď telefonicky, e-mailem nebo osobní návštěvou. V rámci našich požadavků jednal vždy korektně a spolehlivě. Z naší strany není důvod ke změně poskytovatele. Dosud jsme s prací a přístupem p. Ing. Malčíka velmi spokojeni."

Mgr. Dagmar Šenbergerová, ředitelka školy

„S panem Vladimírem Malčíkem spolupracujeme již několik let, je to velice spolehlivý člověk. Profesionální přístup, vřele doporučuji."

Autodoprava Petr Krejzl

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se pan Malčík stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 732 481 845 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.