Ing. Bozková Lenka - Břeclav

Bozkova Lenka

"Paní Bozková se stará o finance naší rozvětvené rodiny už několik let. Díky tomu nemusíme jezdit nikam, všechno je možné vyřídit z domu. Neruší zbytečně starší smlouvy a všechno srozumitelně vysvětlí. Pomohla nám i s vyřizováním škody na pojišťovně. Máme zkušenost i s jinými poradci, ale jen paní Bozkovou s čistým svědomím doporučujeme každému."

manželé Nevídalovi (Šitbořice)

"Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme".

Srubian, Klimková (Žádovice)

"Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti".

Hánovi (Zlín)

„Na paní Bozkovou mohu podat jen kladné reference a maximální spokojenost při jednání s klientem."

Lukáš Šimeček

„Paní Bozková své práci rozumí a snaží se vždy pomoci klientovi. Finanční plán navrhla na základě mých plánů do budoucna, bez zbytečných výdajů. Ještě jednou velký dík.″

Veronika Kuklová, Hustopeče

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Bozková stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 015 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.resimpenize.cz.

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.