Svátková Jarmila - Rohatec

6946 Mlynkova Jarmila

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Svátková (dříve Mlýnková) stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 964 932 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„Pro paní Mlýnkovou jsme se rozhodli, protože jsme ji znali a měla naši důvěru, kterou má dodnes. Je ochotná nám kdykoliv pomoc a poradit. Potřebovali jsme novou smlouvu a její uzavření bylo bezstarostné. Její služby bysme doporučili všem známým.“

Marie Trávníková a Cyril Trávník, Mutěnice

Díky kladnému doporučení od přátel jsem se rozhodl, aby se mně paní Mlýnková starala o mé finance. Má příjemné a vstřícné jednání. Paní Mlýnková mě aktuálně pomohla kladně vyřešit mé problémy při závažném onemocnění."

Marián Miško, Petrov

„Nevěděla jsem, jak si nastavit finance, proto jsem oslovila paní Jarmilu Mlýnkovou a doporučuji! Máme úrazovou pojistku, syn měl úraz a vše proběhlo v pořádku. S tím, co mi vyplatili za úraz, jsem byla velmi spokojená. Peníze byly do měsíce na účtu. Doporučuji všem."

Vízdalovi, Rohatec

„Na paní Mlýnkovou jsem dostala doporučení od známého, když jsem potřebovala pojistit mé děti. Na schůzce jsem zjistila, že potřebuji víc než jen pojistit děti, a protože jsem byla velmi spokojená, tak jsme začaly spolupracovat. Vždy se mohu spolehnout. Když má někdo ze známých problém s penězi, pojistkami, tak ji vždy doporučím."

Nikol Marková, Rohatec

„Pro paní Mlýnkovou jsem se rozhodla protože, se na ni můžu spolehnout. Teď už vím čemu se mám u pojistek vyvarovat. Přínosem pro mě je, že vím, co moje pojištění obsahuje (u jiných jsem to nikdy nechápala). Vím, že jí můžu kdykoli zavolat a vyjde mi vstříc. Doporučuji její služby rodině i kamarádům."

Michaela Parobková a Roman Parobek, Radějov

„Paní Mlýnková pomohla celé naší rodině při úrazovém a penzijním připojištění. Umí vždy poradit, je vstřícná, milá. Při pojistné události se snaží vše co nejrychleji vyřídit. Doporučila bych jí právě proto, že je dobrý odborník a umí dobře poradit, co je pro člověka nejlepší.“

Martina a Zdeněk Tomčalovi, Rohatec

„Nespokojenost s předchozím finančním poradcem. Bylo to že jsem se rozhodl, aby se mně paní Mlýnková starala o finance. Hledal jsem a rozhodly výborné reference a ohlas od ostatních lidí v okolí. Než jsem navštívil paní Mlýnkovou, tak jsem ničemu nerozuměl, díky ní mám přehled o svých financích. Dokáže co nejlépe poradit a jde to vidět, že to dělá pro lidi. Doporučil ji každému kdo hledá spolehlivého finančního poradce a potřebuje poradit jako já.“

Michael Pokorný, Rohatec

„Nové odškodnění bylo řádově o několik tisíc vyšší než odškodnění z původní smlouvy. Zkontrolovala mi všechny dosavadní smlouvy a pojistky co jsem měla a navrhla mi některé změnit. Jednou z nich bylo i úrazové pojištění. Nová pojistka byla sice o pár drobných dražší než ta původní, ale mnohem výhodnější a obsáhlejší. Také za pojištění motorových vozidel platím mnohem méně, a to díky paní Mlýnkové. Poradila a zařídila i cestovní pojištění nejen pro mě i pro rodiče. Kdykoliv potřebuji, tak se na paní Mlýnkovou s důvěrou obrátím. Vždy a rychle mi pomůže a poradí. Velice děkuji paní Jarmilce za její ochotu a vstřícnost. Děkuji a jsem moc ráda za to, že jsem se s ní potkala.“

Stanislava Trávníčková, Vyškov

„Paní Mlynková spravuje všechny naše rodinné pojistky. Vždy nám pomohla vyplnit formuláře pro pojistné plnění a poskytla cenné rady např. když se dceři stal úraz, se spořením pro děti. Dokáže velmi dobré vysvětlit výhody, ale i nevýhody, nabízených produktu. Cením si její férovost. Na paní Mlýnkové jde vidět, že jejím primárním cílem není její obohacení, ale pomoc klientům. Je to moc milá a spolehlivá paní, která vám pomůže zabezpečit vás, či vaši rodinu.“

Mgr. Pavlína Rybnikářová, Brno

„Neměla jsem žádného finančního poradce a potřebovala jsem řešit pojištění, sestra mi dala doporučení na paní Jarmilu Mlýnkovou. Díky ní se teď lépe orientuji ve finančních produktech, pomohla mi s uzavřením dlouhodobého investování. Její služby doporučuji v rodině.“

Růžena Petruchová, Hroznová Lhota

„Paní Mlýnková nám byla doporučena kolegou. Naší rodině poskytuje komplexní péči o finanční záležitosti, kdykoli se s ní můžeme po telefonu poradit. Je ochotná, vstřícná a rychlá. Pomohla nám především se zřízením pojištění pro všechny členy rodiny, s pojištěním vozidla, ale také jak uložit a zhodnotit finance. Doporučujeme ji svým známým a přátelům. Jsme spokojeni.“

Markéta Javornická a Dušan Javornický, Petrov

„Paní Mlýnková je ochotná, hlídá výhodnější nabídky a je vidět, že tomu rozumí. Pomáhá mi se vším - s úrazovým pojištěním, s pojistkami na auta a odpovědnostní pojistkou "na blbost". Jsem řidičem z povolání a tato pojistka mi už 2x pomohla.  Poradenství dělá hodně lidí, ale ne každý se v tom takto vyzná."

Martin Lunga, Vacenovice

„S paní Mlýnkovou jsme spokojeni, pomohla nám v situaci po hospitalizacích v nemocnici apod. Pro nás to bylo téměř bez jakýchkoli starostí! Využili jsme jejích rad, jak postupovat při úrazech. Také nám pomohla při výběru banky. Jsme spokojeni. Služby paní Mlýnkové doporučujeme všem známým i rodině.“

Jana Tomanová a Martin Tomšej, Rohatec

„Paní Mlýnková nám pokaždé pomůže. Naposled s životní pojistkou a spořením pro novorozeného syna. Zaujala nás její ochota, profesionalita, znalosti a hlavně časová flexibilita. Přijede kdykoli, vždy se usmívá a zajímá se o naše přání a potřeby. Naše spolupráce trvá již 5 let a já vím, že peníze, které spoříme dětem, jim v dospělosti pomohou do začátku.“

Paličkovi, Radějov

„Bratr mi doporučil paní Mlýnkovou, aby se mi starala o finance. Radí mi s pojištěním a vyřízením úvěru. Paní Mlýnkovou bych doporučil všem.“

Jan Malík, Šardice

„Paní Mlýnková je pro mě jistota. Když se stará o mé finance, nemusím se starat už já sám. POmohla mi vyřešit zabezpečení a zlevnit úvěr. Doporučil bych ji všem, každá by měl mít svého finančního poradce."

Petr Malík, Svatobořice - Mistřín

„Paní Mlýnková naší rodině pomohla ve spoustě věcí, od úrazových pojištění, pojištění domácnosti, aut, refinancování hypotéky, až po investování a zhodnocení peněz. Naposled pomohla s vyřízením spotřebitelského úvěru pro nás za skvělých podmínek. Zaujala nás na ní hlavně ochota fundovaně poradit v kteroukoliv dobu a lidský přístup. Dalším klientům bychom ji doporučili, protože je to profesionálka, se kterou budou vaše veškeré záležitosti, týkající se pojištění a financí vždy aktuální a za nejlepších podmínek pro vás.“

Marek a Katka Vališovi, Hrušky

„Paní Mlýnková mně pomohla se smlouvami a kvalitními radami. Zaujalo mně kvalitní a ochotné vysvětlení. Doporučuji ji dalším klientům, má slušné jednání, srozumitelné vysvětlení a kvalitní přístup.“

Aleš Minařík, Šardice

„Paní Mlýnková nám pomohla s pojištěním na auto. Vše pořádně vysvětlí, je usměvavá a pomůže. Všechno je rychle vyřízené a je na ni spolehnutí."

Monika a Pavel Chromečkovi, Kněždub

„Paní Mlýnková mně byla doporučena její klientkou. S paní Mlýnkovou jsem velmi spokojená, poradí lidem, dojede kdy potřebujeme a můžu ji všem doporučit. Pomohla nám s vyřízením úvěru a pojistkou pro celou rodinu.“

Pavla Miklová

„Potřeboval jsem půjčit ještě nějaké peníze na rozjezd mého podnikání. Po jednání v bance, kde jsem byl s paní Mlýnkovou, jsem měl vyloženě hřejivý pocit. Že mně dají takovou částku, to jsem už opravdu nevěřil a jsem za to rád a paní Mlýnkové jsem vděčný. Doporučil bych tomu, kdo si chce půjčit nějaké peníze, aby využil služeb finančního poradce a neobíhal banky sám, teď jsem to zkusil na vlastní kůži a je to o něčem jiném, protože když jdete sám a nic o tom nevíte, tak máte víceméně smůlu, nebo minimálně o 50% menší úspěšnost. Díky tomu, že mi paní Mlýnková vyjednala slevu, jsem ušetřil 75.000 Kč.“

Marek Herzán, Hodonín

„Byla jsem velmi zklamaná, když jsem jednoho dne zjistila, jak mám nedostatečně nastavenou pojistku, bohužel zjištění přišlo úrazem, když mě pojišťovna oznámila, že nemám nárok na žádné finanční odškodnění. Začala jsem pátrat po pomoci a byla mně doporuč. p. Mlýnková. Na začátku jsem byla nedůvěřivá, ale p. Mlýnková mně svým profes. přístupem a ochotou kdykoliv pomoct přesvědčila, neměnila bych a ráda ji doporučím lidem, kteří se dostali do nesnází a potřebují pomoc.“

Irena Polláková, Hodonín

„S paní Mlýnkovou se nám líbí spolupráce, vždy když požádáme o radu, tak nám pomůže a problém vyřeší. Opravdu jsme spokojeni s kvalitou služeb a rychlostí. Oceňujeme, že své služby nevnucuje. Doporučujeme ji.“

Jana a Martin Miklovi, Sudoměřice

„Jarmilku doporučuji. Je ochotná, vždy mi vyšla vstříc a hlavně to bylo rychle. Proto ji doporučuji všem, kteří chtějí a hlavně potřebují ušetřit."

Renata Janovíčková, Rohatec

„Vždycky rádi navštívíme Jarmilu, když jsme v České Republice. Vždy nám dá dobrou radu o tom, kam investovat své peníze. Vždy ví co je nejlepší pro nás a můžete určitě věřit jejímu úsudku."

Mrs. Petra a Mr. Scott Lee, Cirencester, UK

„Paní Jarmilu Mlýnkovou mohu vřele doporučit, je to paní, která ví, jak Vám poradit, najde vždy nejlepší řešení."

Gabriela Sochorová, Strážnice

„Paní Mlýnková mě zaujala pravidelnou kontrolou smluv upozorněním na nové podmínky u produktů a na jejich vylepšení. Jednou jsem se nechal napálit, tak, že mě někdo volal, že se mi podívá na smlouvy. A byla to katastrofa, zrušili mi pro mě výhodné smlouvy, kde jsem měl garantovaný vysoký úrok. Obrátil jsem se na paní Mlýnkovou a ta je vrátila na původní stav, který byl pro mě výhodnější. Vysvětlila mě proč nemám smlouvy rušit a proč jsou pro mě výhodné. Doporučuji paní Mlýnkovou i dalším klientům pro kladný vztah k zákazníkovi a profesionální přístup ke smlouvám."

Jindřich Baňař, Strážnice

„Paní Mlýnková mně se vším pomáhá. My už s některými novějšími věcmi si nevíme rady. Poradí co máme dělat, aby peníze neležely ladem, ale aby nám narůstaly. Určitě ji doporučuji dalším klientům.“

Anna Mlýnková, Rohatec

„Paní Mlýnková je vstřícná, ochotná a kdykoli, když potřebuji, přijde a pomůže mně vyřídit co potřebuji. Pomohla mi změnit běžný účet, kde jsem platil vysoké poplatky 3 500,- ročně a teď neplatím nic. Stará se mně o všechny pojistky i o povinné ručení vozidla, kde jsem ušetřil. Platili jsme 9 158,- a snížili jsme platbu na 4 658,-. Úrazové pojistky mi pomohly při hospitalizaci v nemocnici a při úrazech. Je vidět, že tomu rozumí. Doporučuji dalším klientům její služby.“

Petr Herzán, Rohatec

„Přišel jsem s problémem takovým, že se mi nahromadily splátky a nevěděl jsem si s tím rady a už se to vymykalo kontrole, tak jsem poprosil paní Mnkovou zda-li by mi s tím nepomohla. Paní Mlýnková si vzala veškeré doklady, podívala se na to, řekla že pomůže a pomohla. Určitě bych doporučil. Spíš si vážím jedné věci, že naslouchala mým problémům a snažila se je vyřešit a víceméně i věřila tomu co říkám a co mám za problém a opravdu vyřešila.“

Vladimír Měchura, Rohatec

„Měla jsem velké problémy s jedním účtem, paní Mlýnková mě radou navedla. Věci se měnily k dobrému, nemusím už platit nesmyslné poplatky. Teď mám na účtu peníze a nemusím přemýšlet, zda si můžu něco dovolit. Tvoří se mi rezerva na splnění snů. S rozvržením všech financí (spoření, pojištění) jsem naprosto spokojená, každému to velmi doporučuji. S paní Mlýnkovou, jsem velice spokojená, neměnila bych.“

Alena Okáníková, Rohatec

„Paní Jarmila Mlýnková je finanční poradkyní celé naší rodiny již více než 7 let. Vždy je velmi vstřícná, lidská, upřímná a zároveň profesionální, což se dnes vidí už málo. Vždycky nám velmi ochotně a dobře poradila s uzavřením vyhovujících smluv i s řešením pojistných událostí. Všichni jsme s ní i s její prací nadmíru spokojeni. Mohu jen doporučit.“

Tomáš Novák, Rohatec

„Měl jsem úvěr na rodinný dům, s velkou splátkou, kterou jsem nemohl sám utáhnout. Díky paní Mlýnkové jsme úvěr přefinancovali a měsíčně platím o 28% méně bez toho, aby se doba splácení úvěru natáhla. A ještě k tomu našetřím nějaké peníze. Sám bych si na refinancování netroufl, bál jsem se papírování. Nakonec to nebylo tak hrozné, se vším mi pomohla.“

Petr Helísek, Radějov

„S paní Mlýnkovou jsem se seznámil na návštěvě u své rodiny. Byla velmi příjemná a zrovna mi nabídla, že se podívá na naše rodinné pojistky. Manželka moc nejevila zájem, protože bylo před vánocemi a mysleli jsme si, že máme pojistky kvalitně nastaveny. Na schůzku jsme přece jen šli a byli jsme překvapeni, co všechno nám může paní Mlýnková vylepšit, ušetřit a naspořit. Nic z toho, co bylo dobré nám rozhodně nerušila. Velmi nám pomohla při řešení pojistných událostí jak dětí, tak mé hospitalizace a pracovní neschopnosti. S paní Mlýnkovou jsme nadmíru spokojeni."

Jan Pytel, Sudoměřice

„Měla jsem během krátké doby už druhý úraz. Jednou jsem uklouzla na zasněžených schodech a podruhé na mokré trávě. Myslím si, že právě proto, by i starší lidi měli mít úrazové pojištění. V tomto věku je člověk více zranitelný. Paní Mlýnková se o vše postarala, vyřídila mně všechny papíry a vše oběhala. S pojistným plněním jsem byla spokojená, tolik jsem opravdu nečekala. Paní Mlýnkovou bych doporučila, už 5 let se mi o vše stará."

Marie Drábková, Rohatec

„Jarmilu Mlýnkovou hodně doporučuji, protože její přístup je opravdu individuální a neuvěřitelný. Je vidět, že do toho dává vždycky srdce a snaží se nejlíp poradit v dané situaci, nejlépe jak může a rozhodně ji budu dále doporučovat."

Ing. Michal Svátek, Jihlava

„Po změně povolání mi paní Mlýnková díky pravidelnému servisu upravila smlouvy tak, že nedocházím zbytečně o peníze a mám pojistku nastavenou dle aktuálních potřeb. Výhodou je, že se nemusím o nic starat a vždycky mi vyšla vstříc."

Tomáš Cigánek, Rohatec

„Díky úrazu při hokeji a následné hospitalizaci, jsme se přesvědčili, že máme dobře nastavenou pojistku. Paní Mlýnková nám vyřešila vše, co jsme potřebovali."

Koubkovi, Rohatec

„Nejvíce si vážím pravidelného servisu, zájmu o klienta a informace, jak naložit s penězi. Vzhledem k pravidelnému kontaktu, bylo možné učinit kroky, které významně usnadní stavbu rodinného domu. Paní Mlýnkovou mohu doporučit každému, kdo potřebuje mít ve financích pořádek a vizi do budoucnosti.„

Ing. Mgr. Josef Havala

„Syn spadl na kole, bylo to hodně vážné. Byl 11 v dní nemocnici. Do měsíce byly peníze na účtu. Opravdu klobouk dolů."

Eva Škromachová

„Možnost kdykoliv zavolat a vždy získat kvalifikovanou odpověď, upozornění na změny, nové produkty."

Marie Černá

„Upřímnost, otevřenost, dobře podané informace a hlavně ochota vyjít vstříc druhým. Pravidelný servis, poradenství, vzájemná důvěra, lidský přístup a v neposlední řadě profesionalita, která umocňuje pocit bezpečí v tom, co podepisuji a proč."

František a Hana Tomečkovi, Tvarožná Lhota

„Nejvíce jsme spokojeni s životním pojištěním pro sebe a děti, platíme měsíčně celkem malou částku a přitom jsou výhody při hospitalizaci, úrazech atd. hlavně u dětí, což myslím ocení každý rodič neposedných dětí. :-)"

Veverkovi, Veselí nad Moravou

„Byla mi doporučena paní Mlýnková jako finanční poradce. Byla jsem velmi spokojená s jejím přístupem a radami. Velmi mi pomohla. Těším se na další spolupráci a pomoc."

Zdeňka Kopecká, Milotice

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout