Hlucháň Tomáš - Hodonín

Hluch_Tom_3.jpg

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Hlucháň stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 608 104 400 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

"Vše skvěle vysvětlí a poradí se vším. Doporučuji dát si schůzku. Mě vždy vyšel vstříc."

Josef Petrčka

 

"Není co dodat a vytknout. Přístup špičkový. Vše dopodrobna vysvětleno. Nesmírně jsem spokojen. Ochotný, vřelý a příjemný. Obrovská jiskra a zápal do práce. Vždy si najde čas. Se mnou seděl do noci, chudák. Opravdu obdivuji jeho zápal. Jsem maximálně spokojený."

Michal Garšic

 

"Za mě vše v pořádku. P. Hlucháň je pohodový poradce. Poradí, vše dobře vysvětlí. Nemám sním vůbec žádný problém."

Aleš Kordula

 

"Nikdy jsme moc nedůvěřovali finačním poradcům, než jsme poznali p.Tomáše Hlucháňa a začali naši spolupráci. I přesto, že spolupracujeme krátce, děkujeme za skvělý a profesionální přístup, Vše nám bylo dopodrobna vysvětleno. Jsme rádi, že se o nás i naše finance stará a nic nám nevnucuje. Moc děkujeme za lidský přístup, pomoc a hlavně trpělivost s naším časem. Vše je přehledné, kdykoliv nám vysvětlí vše, co nám není jasné. Určitě spolupráci rádi doporučíme dálším lidem."

Šalšovi, Mutěnice

 

,,S panem Tomášem Hlucháněm jsme velmi spokojení. Ve všem nám dobře poradí a také dobře a srozumitelně vysvětlí. Můžeme jenom vřele doporučit."

Kostrounovi

"Jsem velmi spokojená s jednáním pana Hlucháně a paní Miklové. Jednání bylo velmi vstřícné a vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Mohu je vřele doporučit."

Menšíková 

 

"Děkujeme panu Tomáši Hlucháňovi za jeho velmi profesionální a flexibilní přístup ke každé životní situaci, kterou s námi kdy řešil. Ceníme si jeho individuálního přístupu a snahy vždy poradit a nabídnou několik různých úhlů pohledu k daným situacím. Moc nám pomohl s vyřízením a následně refinancováním hypotéky za velmi výhodných podmínek a také je vždy velmi ochotný a nápomocen při vyřizování náhrad ze životního a úrazového pojištění. Vřele doporučujeme."

Bírešovi Mutěnice

 

"Pan Hlucháň mi vždy velmi pomohl, ať už radou přes telefon nebo osobně. Je to skvělý a trpělivý finanční poradce, kdykoliv ochoten poradit i zjistit vše, co se týče pojištění, hypoték, investic atd. Tímto mu chci moc poděkovat."

Balašová

 

"Pan Hlucháň je finanční poradce na svém místě. Vždy nám ochotně a rychle odpoví a hlavně dobře poradí. Jsme velmi spokojeni. Můžeme jeho služby vřele doporučit."

Mikeskovi Hodonín

 

"Pan Hlucháň má velmi přátelský přístup při všech jednáních a je velmi odborně zdatný při vysvětlení a objasnění všech produktů, které nabízí. Spolupracujeme s ním již několik let a byli jsme s ním vždy spokojení včetně likvidace pojistných událostí, se kterými nám vždy pomohl."

Bílkovi, Ratíškovice

 

"Pan Tomáš Hlucháň je člověk na správném místě. Finanční poradce, který opravdu poradí, zařídí, zajímá se, jsem s ním spokojená a určitě ho doporučuju."

Nesvadbová, Rohatec

 

"Velmi si cením služeb Pana Hlucháně. Je to člověk na správném místě, umí poradit, ví o čem mluví a s jistotou můžu za sebe říct že jedná dle možností klienta, ne jako už to bývá u většiny konkurencí, kdy se do Vás snaží narvat ne co potřebujete Vy, ale co potřebují Oni. Ráda se opět na Pana Hlucháně kdykoliv obrátím a doporučuji Všem, co v oblasti služeb M.S.Quatro chtějí mít klidné spaní. Děkuji moc".

Suchánkovi

 

"S prací pana Hlucháně jsme velmi spokojeni. Vždy dobře poradí a vysvětlí. Můžeme se na něj kdykoliv obrátit a požádat o pomoc. Je na něj spoleh."

Bajáková Mirka

 

"Náš finanční poradce je Tomáš Hlucháň. Jsme s ním moc spokojení, je ochotný, trpělivý, vše vysvětlí tak, aby to i laik pochopil. A jsem ráda, že se i sám zajímá, co je v mojí rodině nového a jestli není potřeba něco zařídit".

Eliška Předinská

 

"Doporučuji Tomáše Hlucháně zvolit jako finančního poradce pro jeho profesionální i přátelský přístup, trefné rady, trpělivost a ochotu najít nejlepší řešení."

Eva Kučerová

 

„Ráda bych touto cestou poděkovala a vyzdvihla práci p. Hlucháně. Je to jediný finanční poradce, kterému plně a naprosto důvěřuji. Je 100% spolehlivý a vstřícný. Jeho rady a doporučení jsou k nezaplacení!"

Libuše Boháčková

 

„S panem Tomášem Hlucháněm jsme byli velmi spokojeni.Všechno srozumitelně a trpělivě vysvětloval. Je to opravdu profesionál."

rodina Reysíkova„S prací a poradenstvím pana Hlucháně jsme byli velmi spokojeni."

Novotní, Rohatec

 

„Rádi bychom poděkovali panu Hlucháňovi za jeho přístup při zakládání smlouvy."

Zapletalová Jarmila, Rohatec

 

„Pana Hlucháně doporučuji, stará se o nás a naše smlouvy již několik let, když je jakkákoliv novinka nebo akce vždy nám zavolá a dá vedět. Doporučuji ho také svým kamarádům. Děkujeme za skvělý přístup."

Buškovi, Hodonín

 

„Ráda bych touto cestou poděkovala panu Hlucháňovi za spolupráci, kontroly a rady. Jakmile jsou nějaké novinky, tak nás kontaktuje a vše řádně vysvětlí a poradí. Velmi ráda ho doporučím."

Romana Hubačková, Hodonín

 

„Chtěli bychom poděkovat panu Hlucháňovi za uzavřené pojištění a rady, jak lépe hospodařit s penězi. Je s ním velmi příjemná a solidní spolupráce. Víme, že se na něj můžeme obrátit s každým problémem. Díky."

Mikéskovi, Strážnice

 

„Přestože je dnes sousloví "finanční poradce" bráno převážně s negativní konotací (u mne doteď nevyjímaje), byl jsem překvapen, jaký směr věci nakonec nabraly. Sám jsem přemýšlel, jak a kde sehnat v dnešní době kvalitního poradce. Dospěl jsem k názoru, že nejlepší způsob, jak začít, bude na doporučení. Což se mi u pana Hlucháně osvědčilo. Zatím jsme spolu sjednali tři produkty (na můj popud), u kterých se mnou jednal slušně, narovinu vzhledem k tomu, co zná a co si (o tom) myslí, ale hlavně se mnou podrobě prošel uzavírané smlouvy tak, abych věděl, co v nich stojí a chápal proč si to zřizuji a k čemu mi to slouží. (Upřímně řečeno: "všeobecné podmínky" jednotlivých smluv jsme neprocházeli, ale po dané zkušenosti věřím tomu, že kdyby si to někdo přečetl a něco se mu nezdálo nebo patřičnou věc chtěl (do)vysvětlit, určitě by mu pan Hlucháň byl i v této věci ku nápomoci.)"

Tomáš Taufer

 

„Byl jsem velmi mile překvapen s profesionálním přístupem výše jmenovaného, jeho orientaci v dané problematice a rozsahem nabízených služeb. Určitě jej budu dále doporučovat svému okolí a doporučovat jeho služby."

Jiří Adam

 

„Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši Hlucháňovi za jeho ochotu a rychlé jednání ohledně mých spořicích účtů, životního pojištění a v neposlední řadě úspoře za energie v naší docnosti. Dal mi mnoho rad do budoucna a doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat."

Hromek

 

„Touto cestou bych rád poděkoval Tomáši Hlucháňovi za všechny dosavadní věci v oblasti mého finančního portfolia a pojištění. Velmi si cením flexibilního a přátelského přístupu. Kdykoliv potřebuji poradit nebo sjednat nějakou věc, vždy ochotně a obratem zareaguje.Těším se na další spolupráci."

Luboš Běloch

 

„Se službami pana Tomáše Hlucháně jsem byla spokojena, neboť mi "ušil" pojištění pro mě a mého syna na míru. Děkuji!"

Pavlína Damborská

 

„Moc děkuji za informace, které mi pan Hlucháň poskytl. Jsem velmi spokojena se službami. Informace jsou skvělé a nemusím běhat po bankách a sledovat co je pro mě výhodné. Stačí zavolat a domluvit si schůzku a tak ušetřím svůj čas. Je vždy ochotný a dokáže poradit s tím co je pro mě nejvýhodnější. Proto doporučuji."

M. Bugalová

 

„Rádi bychom poděkovali Tomáši Hlucháňovi za pomoc s pojištěním a řešením dalšího financování.″

Antošovi

 

„Dobrý den, rádi bychom tímto chtěli poděkovat panu Hlucháňovi za jeho spolupráci s námi. Spolupracujeme s ním již pár let a vždy nám dobře poradí a je nám ve všem nápomocen. Naposledy nám velmi pomohl při vyřizování hypotečního úvěru pro financování našeho domu. Vše probíhalo hladce, rychle a hlavně bezproblémově. Musíme říct, že pan Hlucháň je velice komunikativní, v kterýkoliv den a hodinu je ochoten poradit, pomoc a vše vyřídit k naší spokojenosti. Tímto mu moc děkujeme a budeme rádi, pokud s ním v budoucnosti budeme nadále spolupracovat.″

Netíkovi

 

„Rád bych poděkoval panu Tomáši Hlucháňovi za pomoc při úpravě mého finančního portfolia. Oceňuji velmi osobitý a flexibilní přístup. Jsem přesvědčen, že pan Hlucháň patří k profesionálům. Velmi mě zaujalo, že na rozdíl od předchozí zkušenosti, co se týče finanční poradenství, se danou problematiku snaží vyřešit zcela profesionálně a se značnou mírou racionality, což velmi kladně oceňuji.″

Ivan Malý

 

„Dobrý den, tímto bychom rádi poděkovali a všem doporučili našeho finančního poradce pana Tomáše Hlucháně. Za jeho osobní a vstřícný postoj v komplexním řešení našich rodinných financí, jak v oblasti pojištění tak investování a spoření.″

rodina Urbánkova

 

„Se službami pana Tomáše Hlucháňě jsem velmi spokojena.Jsem ráda,že když potřebuji pomoc a poradit, tak se mohu kdykoli s důvěrou na něj obrátit. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které mě bylo přiznáno po pojistné události.″

Dana Suchánková

 

„S nabídkami, které mi pan T. Hlucháň doporučuje, jsem velmi spokojena. Na schůzku je vždy dobře připraven, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a odborná. Je přesvědčivý a působí důvěryhodně.″

Stanislava Michnová

 

„Byla jsem spokojena se službami pana Tomáše Hlucháně, který uspořádal mé pojistky a upravil finanční produkty tak, aby zajištění mé rodiny bylo efektivnější. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které nám bylo přiznáno po pojistné události.″

Pavla Svitáková

 

„Se schůzkou s panem Tomášem Hlucháněm jsme byli spokojeni. Pomohl nám s obnovením staré a nevýhodné pojistky a vytvořil ji dle našich požadavků a možností. Děkujeme.″

Dušan Sácký a Zdeňka Chromá

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout