Hlucháň Tomáš - Hodonín

„Byl jsem velmi mile překvapen s profesionálním přístupem výše jmenovaného, jeho orientaci v dané problematice a rozsahem nabízených služeb. Určitě jej budu dále doporučovat svému okolí a Hlucháň Tomáš, finanční poradce, M.S.QUATROdoporučovat jeho služby."

Jiří Adam

„Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši Hlucháňovi za jeho ochotu a rychlé jednání ohledně mých spořicích účtů, životního pojištění a v neposlední řadě úspoře za energie v naší docnosti. Dal mi mnoho rad do budoucna a doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat."

Hromek

„Touto cestou bych rád poděkoval Tomáši Hlucháňovi za všechny dosavadní věci v oblasti mého finančního portfolia a pojištění. Velmi si cením flexibilního a přátelského přístupu. Kdykoliv potřebuji poradit nebo sjednat nějakou věc, vždy ochotně a obratem zareaguje.Těším se na další spolupráci."

Luboš Běloch

„Se službami pana Tomáše Hlucháně jsem byla spokojena, neboť mi "ušil" pojištění pro mě a mého syna na míru. Děkuji!"

Pavlína Damborská

„Moc děkuji za informace, které mi pan Hlucháň poskytl. Jsem velmi spokojena se službami. Informace jsou skvělé a nemusím běhat po bankách a sledovat co je pro mě výhodné. Stačí zavolat a domluvit si schůzku a tak ušetřím svůj čas. Je vždy ochotný a dokáže poradit s tím co je pro mě nejvýhodnější. Proto doporučuji."

M. Bugalová

„Rádi bychom poděkovali Tomáši Hlucháňovi za pomoc s pojištěním a řešením dalšího financování.″

Antošovi

„Dobrý den, rádi bychom tímto chtěli poděkovat panu Hlucháňovi za jeho spolupráci s námi. Spolupracujeme s ním již pár let a vždy nám dobře poradí a je nám ve všem nápomocen. Naposledy nám velmi pomohl při vyřizování hypotečního úvěru pro financování našeho domu. Vše probíhalo hladce, rychle a hlavně bezproblémově. Musíme říct, že pan Hlucháň je velice komunikativní, v kterýkoliv den a hodinu je ochoten poradit, pomoc a vše vyřídit k naší spokojenosti. Tímto mu moc děkujeme a budeme rádi, pokud s ním v budoucnosti budeme nadále spolupracovat.″

Netíkovi

„Rád bych poděkoval panu Tomáši Hlucháňovi za pomoc při úpravě mého finančního portfolia. Oceňuji velmi osobitý a flexibilní přístup. Jsem přesvědčen, že pan Hlucháň patří k profesionálům. Velmi mě zaujalo, že na rozdíl od předchozí zkušenosti, co se týče finanční poradenství, se danou problematiku snaží vyřešit zcela profesionálně a se značnou mírou racionality, což velmi kladně oceňuji.″

Ivan Malý

„Dobrý den, tímto bychom rádi poděkovali a všem doporučili našeho finančního poradce pana Tomáše Hlucháně. Za jeho osobní a vstřícný postoj v komplexním řešení našich rodinných financí, jak v oblasti pojištění tak investování a spoření.″

rodina Urbánkova

„Se službami pana Tomáše Hlucháňě jsem velmi spokojena.Jsem ráda,že když potřebuji pomoc a poradit, tak se mohu kdykoli s důvěrou na něj obrátit. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které mě bylo přiznáno po pojistné události.″

Dana Suchánková

„S nabídkami, které mi pan T. Hlucháň doporučuje, jsem velmi spokojena. Na schůzku je vždy dobře připraven, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a odborná. Je přesvědčivý a působí důvěryhodně.″

Stanislava Michnová

„Byla jsem spokojena se službami pana Tomáše Hlucháně, který uspořádal mé pojistky a upravil finanční produkty tak, aby zajištění mé rodiny bylo efektivnější. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které nám bylo přiznáno po pojistné události.″

Pavla Svitáková

„Se schůzkou s panem Tomášem Hlucháněm jsme byli spokojeni. Pomohl nám s obnovením staré a nevýhodné pojistky a vytvořil ji dle našich požadavků a možností. Děkujeme.″

Dušan Sácký a Zdeňka Chromá

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Hlucháň stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 608 104 400 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..