Jedenáctému ročníku Masopustu vévodila divá zvěř

V sobotu 2. února se uskutečnil již jedenáctý ročník Hustopečského masopustu na Turhandlích. Přestože v týdnu před akcí padaly teploty hluboko pod nulu, v den konání fašanku počasí přálo.

„Jako každoročně se mohli návštěvníci těšit na osobitý humor Franty Uhra a vystoupení Jožky Šmukaře, letos s jeho cimbálovou muzikou,“ popisuje za organizátory Veronika Kuklová.

Vydařené počasí přilákalo na 600 návštěvníků, desítky z nich v kostýmech a maskách. Tradičnímu průvodu vévodili lední medvěd a medvěd grizzly doprovázeni principálem, krotitelkou živé zvěře a dalšími členy cirkusu. Lístky do tomboly jste mohli zakoupit od upírů a nechyběla ani parta trollů.

„Děkujeme všem sponzorům z Hustopečí a okolí, díky kterým byla tombola i letos plná zajímavých cen,“ říká Kuklová. V poledne jako již tradičně otevřely své sklepy vinaři z ulice Na Hradbách. „Zájemci mohli ochutnat vína z 8 vinných sklepů a také ve vinotéce Vinařů Hustopečska,“ dodává.

Již nyní si můžete poznačit datum konání toho dalšího a to v sobotu 1. 2. 2020.

Fotogalerii najdete zde.

  • Vytvořeno dne .

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.