Rozšiřujeme naší nabídku. Máme pro vás špičkový investiční produkt!

Rozšiřujeme naší nabídku. Máme pro vás špičkový investiční produkt!

Vážení klienti,Conseq jizOd

dovoluji si vás touto cestou informovat, že jsme pro vás od 16.1.2015 do naší nabídky zařadili nový investiční produkt. Je jim program pravidelného investování Horizont Invest od společnosti Conseq Investment Management.

Jedná se zavedený produkt, který vám umožní splnit si vaše dlouhodobé cíle. Dalo by se říci, že se jedná o jakýsi etalon, se kterým se chce každý srovnávat. Horizont Invest je prostě taková investiční klasika. Společnosti Conseq působí na českém trhu už od roku 1994 a zajímavostí je, že majitelem je jeho český management. Jedná se tedy o ryze českou firmu, což je mi velmi sympatické. Společnost Conseq je mj. velmi aktivní na mediálním poli, kde se snaží být průkopníkem v oblasti popularizace investičních produktů pro širokou veřejnost. Díky silnému budování značky téměř nenajdete člověka, který by v ČR Conseq neznal.

A kdybyste se mě zeptali, v čem se Horizont Invest nejvíce líbí mně? Je to jednoznačně jeho nadstandardní výnosový potenciál, který v dlouhém období výrazně překračuje výnosnost tradičních spořicích programů (např. penzijního připojištění). Dále je to skutečnost, že se jedná o ryze českou firmu ... a já rád podporuji úspěšné české podnikatele. No a v neposlední řadě je to postupné měnově zajišťování v posledních 10 letech trvání smlouvy. Svou konstrukcí tak produkt nejenže maximalizuje váš zisk, ale také minimalizuje případná rizika.

Neváhejte tedy a kontaktujte svého finanční poradce M.S.QUATRO nebo některou z našich regionálních kanceláří. Nechte si Horizont Invest řádně vysvětlit, otestovat si svůj vztah k riziku a zvažte jeho pořízení. Věřím, že pokud udržíte platební disciplínu, nebudete v budoucnu litovat.

Aleš Kreidl

Garant za oblasti dlouhodobých rezerv

ZK

  • Vytvořeno dne .

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.