Pejchalová Stanislava, roz. Šimanová - Radostín nad Oslavou

„S finanční poradkyní Stanislavou Šimanovou jsme velice spokojeni. Trpělivě s námi probrala detaily produktů a vše nám Šimanová Stanislava, finanční poradce, M.S.QUATROsrozumitelně vysvětlila. Děkujeme.″

Trnkovi

„Slečna Šimanová dělá finanční poradkyni celé mé rodině již několik let.Jelikož jsem s finančním poradenstvím neměla dobré zkušenosti, jsem mile překvapena její ochotou,profesionalitou a loajálností.Tím,že nazastupuje pouze určitou pojišťovací instituci,nabídne klientovi opravdu finanční produkt na míru.Jsem ráda za dosavadní spolupráci a její služby mohu dále jen doporučit.″

Burešovi

„Slečna Stanislava Šimanová je člověk na svém místě.Splňuje naše představy,jak má pracovat finanční poradce.Její přístup a jednání je srozumitelné a milé.Děkujeme za její práci a doufáme,že nám bude radit i nadále.″

Rodina Dvořákova

„S paní Šimanovou jsme velice spokojeni.Ochotně nám pomohla najít možnosti spoření pro děti a navrhla další možnosti finančního zajištění i pro nás.Klienty k ničemu nepřemlouvá,ale snaží se svým názorem spíš pomoci,což oceňujeme.″

Babákovi

„Se slečnou Stanislavou Šimanovou se známe již druhým rokem a s její podporou a spoluprací je celá naše rodina velmi spokojená. Při našem první setkání nás seznámila s mnoha novinkami v pojištění a zajištění rodiny do budoucna. Pravidelně nás slečna Šimanová kontaktuje a pomáhá všem našim členům rodiny s co nejvýhodnější kombinací finančních programů i s řešením případných pojistných událostí.″

Jana Snížková

„Paní Stanislava Šimanová je milá a příjemná dáma na svém místě. Vše podrobně vysvětlí, zajímá se o spokojenost a přání zákazníka. Je možné s ní diskutovat, vždy doporučí jen to nejlepší pro svého klienta. Byli jsme s její prací a ochotou velmi spokojeni a můžeme její služby doporučit ostatním.″

Klimešovi

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Šimanová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 603 753 947 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..