Mikulášková Hana - Velké Meziříčí

Hana Mikulášková, finanční poradce, M.S.QUATRO

„Touto cestou bych chtěla paní Mikuláškové poděkovat za její dosavadní práci a starost o naše rodinné finance. Po předchozích zkušenostech s finančními poradci by mě opravdu nenapadlo, jak se bude vše vyvíjet. Paní Mikulášková věnuje neskutečné množství času a práce, aby našla tu nejvhodnější variantu co se týče spoření, investic, pojistek nebo hypoték. Na každý dotaz se mi vždy dostalo srozumitelné odpovědi či rady. Paní Mikulášková je velmi ochotná a o své „ovečky" se stará v pravém slovy smyslu. Velmi oceňuji, že nás nikdy do ničeho netlačila, vyslechla si naše připomínky, jiné varianty a na všem jsme se domluvili. Paní Mikulášková je opravdu člověk na svém místě a ještě jednou děkuji za její práci!!″

Tomanová

„Dobrý den! Tímto dopisem bych chtěl poděkovat vaší finanční poradkyni paní Haně Mikuláškové, za čas a práci, kterou věnovala a věnuje správě mých financí. Připravila nespočet schůzek, na kterých jsme dopodrobna rozebrali moje představy o finanční budoucnosti, o mých potřebách finančního zabezpečení při neočekávaných událostech a plánu investic. Společně jsme dosáhli optimálního rozložení volných prostředků a nastavení solidního zabezpečení při výpadku pravidelného příjmu.″

Milan Korsa

„Dobrý den, dovolte, abych Vám touto cestou upřímně poděkovala za vaše služby finanční poradkyně. Vážím si vaší trpělivosti, protože vysvětlovat něco finančnímu analfabetovi jako jsem já není nic jednoduchého. Proto smekám před tím, jak jednoduše, výstižně vše vysvětlíte a to tak, že to pochopí nejen manžel, ale hlavně já :-D. Upřímně, po vaši první návštěvě jsem byla doslova nadšená z vašeho přístupu. Konečně někdo, kdo udílí cenné rady jak zvýšit příjmy naší rodiny. Konkrétně, prošla jste všechny naše smlouvy, roztřídila je přehledně do pořadače. Řekla jste , která smlouva je pro nás výhodná, tu jsme si dle vašich rad ponechali, nevýhodné jsme zrušili, např. u povinných ručení jsme ušetřili 1500 Kč ročně. Naše spořící produkty i pojistky jste nám co nejlépe " ušila na míru". I manžel si pochvaloval, jak přemýšlíte nad tím, kde ušetřit, a kde drobet přidat, protože se to tam opravdu vyplatí. Řekla bych, že vaším heslem by mohlo být: dvakrát měř a jednou řeš. Protože dokola kalkulujete, jak opravdu zavést pro rodinu např. co nejvýdělečnější spořící produkt. Hlavně nikoho do ničeho netlačíte. Jen vše vysvětlíte, rozloučíte se a necháte nás v klidu všechno si promyslet, necháváte jen na nás, jestli se ozveme a budeme chtít s něčím pomoci. Žádný vtíravý, neodbytný přístup. Ještě jednou velice za vše děkujeme a budeme se těšit na vaši další návštěvu.″

rodina Kalivodova, Křižanov

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Mikulášková stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 776 870 595 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..