Kyllarová Radmila - Brno

Kyllarová Radmila, finanční poradce, M.S.QUATRO

„Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Radmile Kyllarové za její osobitý přístup a komplexní řešení v oblasti finančního poradenství. Je to člověk na svém místě, který se snaží každému svému klientovi individuálně nastavit řešení financí mu na míru. Kromě toho vše jasně vysvětlí jednoduchým selským rozumem, takže tomu každý rozumí. Mohu ji poděkovat za refinancování úvěru a pojištění celé mé rodiny. Paní Kyllarovou mohu vřele doporučit všem, co váhají v oblasti financí. Poznal jsem už několik finančních poradců, ale ona jediná u mě získala důvěru, a kdykoliv potřebují poradit, obracím se na ni. Ještě jednou Radko děkujeme."

Michal a Lucka Marciánovi, Výšovice

„Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Radce Kyllarové, za skvěle odvedenou práci, kterou dělá pro mě a mého manžela. S nabídkou finančního poradenství k nám přišla v roce 2013 a přes naše počáteční obavy jsme se svěřili do její péče:-). Paní Radka je velice příjemná a empatická žena, naprostý profesionál a vždy, kdykoliv potřebujeme pomoc, je nám plně k dispozici. Postupem času se z nás stali přátelé a už si život bez Radky nedovedeme přestavit. Všem potencionálním klientům firmy M.S.QUATRO ji můžeme vřele doporučit. Radko děkujeme a přejeme Ti spoustu profesních i osobních úspěchů."

Jana a Marek Šafaříkovi, Uherčice

„V měsíci listopadu 2016 realizovala naše škola týdenní projekt „Finanční gramotnost“. V rámci tohoto projektu, jsme požádali o spolupráci paní Bc. Radmilu Kyllarovou. Paní bakalářka v souladu s tématem našeho projektu navrhla a sestavila obsah své přednášky. Přednáška byla naplánována na 4 hodiny. Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Kyllarové za velmi přínosnou přednášku. Témata, která prezentovala – běžné a spořící účty, spoření, termínované vklady, úvěry, investice, zlato, drahé kovy a pojištění, představila nejen v teoretické rovině, ale doplnila také příklady ze své praxe. Přednáška studenty velmi zaujala právě díky doplněným poznatkům a zkoušenostem paní lektorky z praxe. Paní Kyllarová také představila firmu M.S. Quatro, s.r.o., ve které pracuje. Z celkového hodnocení celého projektového týdne, byla tato přenáška hodnocena studenty jako velmi přínosná, získala nejvíce kladných ohlasů. Tuto přednášku doporučuji realizovat i na jiných školách, protože pro studenty jsou velmi důležité právě příklady z praxe. Paní bakalářka nejenže svou přednáškou studenty zaujala, ale i aktivizací studentů, formou podání, různými otázkami je zapojila do svého výkladu. Právě proto, bychom doproručili její přenášku nejen do škol, ale také třeba skupině dospělých, aby získali ucelené informace ze světa financí. Ještě jednou paní Kyllarové moc děkujeme za spolupráci, přejeme mnoho spokojených klientů.″

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno Čichnova

„Dovolte, abychom Vám touhle cestou upřímně poděkovali za Vaše služby. Ještě jsme se nesetkali s takovým přístupem u finančního poradce a jsme velice rádi, že jsme Vaši službu využili. Vyslechla jste si naše požadavky, zjistila naše potřeby, prošla jste nám smlouvy, řekla k nim proč jsou pro nás např. nevýhodné, či výhodné. Pozměnili jsme je a nakonec jste nám je urovnala i do pořadače. Vážíme si toho, že jste nám "ušila" smlouvy na míru dle našich představ a že jste nám vyřídila hypoteční úvěr na koupi pozemku. S jakýmkoliv dalším požadavkem se budeme obracet jen na Vás a lidem, kteří budou potřebovat Vaši finanční pomoc velmi rádi Vás doporučíme. Máte srdce na pravém místě a Vaše ochota a upřímnost je k nezaplacení. Jste nejen finanční poradce, ale také člověk a to se v dnešním světě velice cení. Ještě jednou Vám ze srdce děkujeme.″

Nikodýmovi, Zbýšov

„Dobrý den, chtěl bych velice poděkovat paní Radmile Kyllarové za to, že mi pomohla si splnit svůj sen. Díky jejím znalostem a trpělivosti jsem si mohl zakoupit velký rodinný dům. Vážím si nejvíce přístupu, ochoty a pochopení paní Kyllarové ke klientovi. Dům jsem kupoval v exekuci a byl to složitý proces, který trval skoro rok. Úvěr jsem se snažil řešit dříve se dvěma finančními poradci a ani jeden z nich to nedotáhl do konce. Dnes mohu říct, že kdybych je poslechl, možná bych peníze na dům měl, ale stálo by mě to desetitisíce navíc. Při vyřizování hypotečního úvěru mně byla paní Kyllarová vždy oporou a důsledně řešila všechny náležitosti spojené s úvěrem, přestože už mi občas tekly nervy, dala to se mnou. Doplnila do mého stávajícího životního pojištění zajištění úvěru, dodělala pojištění pracovní neschopenky, invalidity atd. Konečně vím, co platím a proč. S pojištěním nemovitosti a se spořením dle mých finančních možností, i s tímto mně pomohla paní Kyllarová. Podle mého názoru je velice důležité mít pořádek ve financích a myslet i na zadní vrátka jak se říká, proto je na místě mít poradce, který se vyzná. Poslední věc byla, že i moje rodina se po konzultaci rozhodla udělat patřičné změny ve financování, které už po pár měsících byly znát. Za tohle má paní Kyllarová u mě velký respekt. Určitě ji doporučuji, pomůže Vám ve všem hlavně jako člověk a ne businessman. Málem bych zapomněl, pojištění neschopenky funguje, byl jsem delší dobu nemocný a díky pojištění jsem dostal vyplaceny peníze, které mně pomohly toto období překlenout.″

Martin Goliáš, Čebín

„Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat paní Radce Kyllarové za finanční poradenství. Srdečné jednání a ochota, se kterou nám předala konkrétní informace je neocenitelná. Jsem ráda, že jsme se potkaly, a že je naší poradkyní. S důvěrou paní Radku doporučuji všem.″

Andrea Mikušová s rodinou, Velešovice

„Dobrý den, jsem váš velice spokojený klient. Ještě nikdy jsem se nesetkal s tak obětavým a lidským člověkem, jako je paní Radka Kyllarová. Její upřímnost, srdečné jednání a bezprostřední vystupování, v celé mé rodině vzbudilo velkou důvěru. Další setkání nás jen utvrzovalo vtom, jaký vzácný člověk paní Kyllarová je a to, jak po stránce profesní tak po stránce lidské. Chtěl bych ji za celou naši rodinu poděkovat a popřát hodně pracovních úspěchů a především hodně zdraví.″

Jaroslav a Alena Brabcovi s dcerou Alenkou, Dolní Loučky

„V oboru finančních služeb jsem se nesetkala s člověkem, který by se zajímal o potřeby klienta do takové hloubky, jako paní Radmila Kyllarová. Již při prvním setkání mě překvapila svým srdečným a bezprostředním vystupováním, které v kombinaci s širokým odborným rozhledem ve mě vzbudilo důvěru. Při dalších schůzkách jsem pak měla možnost se přesvědčit, že paní Kyllarová obětavě věnuje každému klientovi tolik času, kolik je potřeba, a to bez ohledu na své soukromí, vždy dodrží, co slíbila, a případně překvapí i něčím navíc. Děkuji paní Radmile za její péči o mne i moji rodinu a přeji jí, aby se i nadále mohla těšit ze spokojených klientů, z přátelského pracovního kolektivu, na který nedá dopistit, i ze šťastného osobního života.″

JUDr. Soňa Vágnerová, Brno

„Díky úžasné trpělivosti paní Radky jsme se konečně jednoho krásného dne potkaly a já jsem jí dovolila "vstoupit" do mé rodiny. Probraly jsme spolu potřeby mé rodiny, tří dětí a nás, rodičů. Paní Radka mi vše vysvětlila, smlouvy uspořádala a založila přehledně do pořadače. Díky ní máme zabazpečeny děti i nás tak, jak potřebujeme. Velmi jsem ocenila i možnost seznámení se blíže s firmou Quatro. |S dcerkou jsem se zúčastnila semináře, kde jsme obě měly možnost získat více informací, jak rozumně nakládat s finančními prostředky. Tuto zkušenost vřele doporučuji každému. Paní Radku vřele doporučuji svým známým, protože jí důvěřuji. Má velkou empatii, pracuje s citem pro individuální potřeby každého z nás. Paní Radka je součástí firmy, které záleží na lidech a těm poradí, jako kdyby nahlížela do svých smluv. Jsme spolu v neustálém kontaktu, využívám jejích zkušeností a mohu ji doporučit dalším lidem. Paní Radko děkuji, že jste mi vstoupila do života, žádná setkání nejsou náhodná!″

Za celou rodinu Eva Žaludová

„S finanční poradkyní jsme velice spokojení. Udělala nám kompletní finanční plán rodiny, trpělivě s námi probrala všechny detaily, vysvětlila nám jak nejlépe zacházet se svými penězi. Všechno nám srozumitelně popsala tak, aby jsme to pochopili. Za stejné peníze máme více produktů, jsme zabezpečeni a můžeme si více spořit na budoucnost. Její přístup k nám byl velice vstřícný, přátelský a bezprostřední. S důvěrou jsme ji doporučili všem svým známým.″

Marcela a Libor Košuličovi, Uherčice

„Na trhu je finančních poradců jak „much", ale ne každý myslí na dobro svých klientů, ale hlavně na to, aby na nich vydělal. Již před paní Radkou mě dva takoví navštívili. Zřejmě moje chyba, ale nerozuměla jsem tomu co říkali, přesto jsem s nimi nějaké smlouvy uzavřela. I před setkáním s paní Radkou jsem byla na pochybách, ale byla jsem velmi mile překvapena. Paní Radka mi vše ohledně financí velmi dobře vysvětlila, řekla bych v klidu a „selským rozumem". Jelikož na schůzce projevila upřímný zájem o náš život, plány do budoucna atd., věřím, že to s mou rodinou myslí dobře. V její společnosti se cítím skvěle, proto jsem ji hned po první schůzce nabídla tykání. Paní Radku mohu všem doporučit.″

Dofková Michaela, Uherčice

„Moc děkujeme za lidský a přátelský přístup paní Kyllarové k naší rodině. Pojištění, investice, spoření a úvěry nám vysvětlila tak, že tomu nyní rozumíme a víme, co je pro naši rodinu vhodné. Kompletně jsme změnili svůj názor na finanční poradenství. Její služby budeme využívat i nadále.″

Pavla a Jaroslav Vojtíškovi

„Nazval bych to, co píšu: Neobvyklé, ale stalo se před vánocemi 2011 v Dubňanech. Ani nevím komu to, co mám na srdíčku poslat nebo dát. Jestli to stihnu, dám tyto svoje myšlenky svěřené archu papíru osobě, které se týkají. Vzhledem k mému věku, jsem již zažil všechno možné. Je předvánoční doba a člověk věřící v lidskost a ohleduplnost očekává, že se tak všichni lidé budou chovat. Místo toho se právě v tuto dobu vynořují u velkých firem proškolení lovci klientů, jako se mi stalo zhruba před 10 dny. Vytipují si vás a myslí si, že proto, že jste starý, z nás mohou dělat hlupáky. Ubohé je na tom to, že se tento hon děje právě před vánocemi. Snad tito tzv. lovci mají někde desku, do které zatloukají hřebíky podle ulovených skalpů. Proč tento důvod? Nedokáží mě už zaskočit jednání takových lovců a jsem na ně připraven. Cítím však potřebu napsat o příjemných překvapeních. Letos jsem už podruhé překvapen něčím neobvyklým. Před půl rokem mladík, který přišel nabídnout výhodnou službu, na naše sdělení, že ji již máme sjednanou u firmy XY řekl: "U této zůstaňte, jsou lepší, než bych vám nabídl já. Jistě chápete, že nejmenuji ani firmu ani mladíka. Po druhé proto, že se u nás objevila na doporučení paní (troufnu si jmenovat, proto že jí tím neublížím) Radmila Kyllarová, funkcí snad finanční poradce či makléř. Pro mě nedůležité. Pro mě, vlastně nejen pro mě, ale pro všechny členy naší domácnosti, snad zázrak. (Znáte film Spadla z nebe, nebo z měsíce. Už nevím.) Netýká se to krásy té ženy, ale jejího vystupování a jednání. S přehledem, úsměvem a patřičnou nonšalancí vysvětlila každou maličkost, řekl bych, každou někdy až hloupou a všetečnou otázku. Dala nám do pořádku hromadu účtů, pojištění a spoření, které jsme před ni položili na hromadu a poradila, co je a co není výhodné. Je tu vlastně dnes podruhé a my máme dokonalý přehled ve věcech, jimiž jsme se před tím vždy pracně prohrabávali. Trochu jsme snad i zmoudřeli a v těchto věcech. Asi si to dlouho pamatovat budeme. Co je ale jisté, tak to, že paní Radmilu Kyllarovou budeme zvát rádi na poradu, co s financemi, nebo s pojištěními či jinými operacemi. Ta žena opravdu umí a ví, co mluví. Paní Radko, moc děkujeme.″

Jan Škrkal, Dubňany

„S paní Kyllarovou jsme se setkali poprvé v říjnu 2011. Přišla k nám domů na doporučení mé kamarádky. Zpočátku jsme se trochu obávali, co nás čeká, protože dnešní svět je plný lidí, kteří pořád něco nutí, nabízí a hlavně myslí sami na svůj prospěch. Přistup a jednání paní Kyllarové nás však mile překvapil. Vše ohledně pojištění, spoření, investování atd. nám vysvětlila "selským rozumem" tak, že máme nyní přehled o tom, co je pro naši rodinu vhodné a výhodné. My, co financím nerozumíme, se někdy ptáme pořád dokola na totéž, ale paní Kyllarová má velkou trpělivost a zodpověděla všechny naše dotazy. Dnes jsem ráda, že jsem paní Radku poznali a děkuji jí, že nám pomohla se zabezpečením rodiny a s řešením naší budoucnosti. Těšíme se na další setkání s ní.″

Lenka a Jiří Balaštíkovi, Mutěnice

„V měsící září jsem měla možnost seznámit se s vaší poradkyní Radkou Kyllarovou. Jsem ráda, neboť jednání s ní je perfektní. Nejvíce oceňuji její lidské chování. Jsem ráda, že mi ve všem poradí a pomůže mi s tím, čemu normální člověk nerozumí. Vysvětlila mi finance tak, že jsem to konečně pochopila. Díky paní Radce vím, jak s penězi hospodařit a jak zabezpečit rodinu, zejména své tři děti. Kdyby bylo více takových finančních poradců, tak by se jejich radám tolik lidé nebránili. Jsem ráda, že jsem paní Radku potkala.″

Jarmila Hroudná, Žarošice

„Hodnocení přístupu ke klientovi a obsahu poskytovaných informací paní Radky Kyllarové: I když jsem měl možnost jednat s paní Kyllarovou zatím pouze dvakrát, oceňuji upřímný, osobní a vemlouvavý projev budící důvěru. Co je pro mě nejdůležitější, je skutečnost, že paní Kyllarová není vázána na jednu pojišťovnu a její produkty a proto je schopna i náročnějšímu klientovi nabídnout vhodnou alternativu pojištění. Jsem spokojen.″

Ing. Bohumír Pospíšil, Brno

„Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat paní Radce Kyllarové za finanční poradenství. Srdečné jednání a ochota, se kterou nám předala konkrétní informace je neocenitelná. Jsem ráda, že jsme se potkaly, a že je naší poradkyní. S důvěrou paní Radku doporučuji všem.″

Andrea Mikušová s rodinou, Velešovice

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Kyllarová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 778 621 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..