Fillová Eva - Brno

Fillová Eva, finanční poradce, M.S.QUATRO

„Dobrý den, rád bych pochválil vaši kolegyni Evu Fillovou, která jakožto má bývalá kolegyně mě před několika lety přesvědčila k uzavření úrazového pojištění (Flexi), vysvětlila jednotlivé položky a nastavila pro každou vhodné krytí. Letos bohužel došlo u mě k úrazu a opět mi ochotně vysvětlila, jak postupovat, jaké dokumenty budu potřebovat a vše zdárně dovedla k ukončení šetření a stanovení solidního pojistného plnění ze strany pojišťovny. Ještě jednou děkuji a přeji hezké svátky."

Luděk Chrástek

„Dobrý den, chtěl bych poděkovat slečně Evě, za ochotné řešení záležitostí, které dělat vůbec nemusela a ušetřila mi tak velkou spoustu starostí při řešení financování nemovitosti v insolvenčním řízení. Vyhnul jsme se takto spoustě nepříjemných problémů, které mohly nastat, ale díky zkušenostem slečny Evy, se povedlo vše dotáhnout do zdárného konce. Další spokojenost byla při řešení úrazu, kdy člověk zašle veškeré lékařské zprávy z pohodlí domova Evě a máte o vše vystarané. Při dnešní uspěchané době, to je více než příznivé vyřešení pojistné události, kterou jsme měl výborně zaplacenou. Za mou osobu dávám upřímné doporučení za ochotu, loajalitu a především profesionální přístup, ušetřila mi velkou spoustu peněz."

Jan Kašparec

„Ráda bych vyzdvihla velmi výbornou a profesionální práci Vaší zaměstankyně slečny Fillové. Vyhledala jsem ji na doporučení kamarádky a byla jsem příjemně překvapena jejím vstřícným přístupem a snahou nám maximálně pomoci s naším refinancováním. Vše uměla vysvětlit tak, aby klient svoji situaci a nabízené možnosti pochopil. Jsme neskutečně rádi, že jsme takového člověka a nyní již NAŠEHO finančního poradce poznali. Samozřejmě ji doporučujeme všem našim příbuzným a známým."

Marcela Lefflerová

„Dobrý den, ráda bych se podělila o výborné reference na pojišťovací a finanční poradkyní Evu Fillovou. Pro mě je to první člověk v tomto oboru, se kterým jsem opravdu spokojená. Pojišťuje lidi na míru, dle jejich možností a potřeb a nejede na kvantitu, ale na kvalitu. Tím myslím, že neuzavírá smlouvu za každou cenu, jen aby jich měla co nejvíc (jak jsem bohužel zvyklá z předešlých špatných zkušeností s jinými "poradci"). Trpělivě vysvětluje a popisuje produkt, který klienta zajímá nebo si myslí, že by byl pro klienta zajímavý. Líbí se mi, že dává příklady ze života, na kterých lépe pochopím, jak dané pojištění nebo finančnictví funguje. Osobně si hlídá změny a novinky v této oblasti a poté kontaktuje klienta se všemi informacemi. Také za mě hlídá případné nesrovnalosti z mojí strany a upozorní mě na ně. Řešila naší rodině už jednu pojistnou událost. Radila nám s podklady pro pojišťovnu a veškeré papíry přímo s pojišťovnou vyřídila za nás. Plnění nám bylo rychle proplaceno. Je to člověk na svém místě. Kéž by takových bylo víc. Můžu jenom doporučit dál!″

Hana Míšková

„Dobrý den, chtěla bych se touto cestou i já podělit o svůj příběh a zkušenosti s MS Quatro. Zhruba před rokem jsem se dostala jako klient do péče slečny Evy Fillové, neměla jsem žádné zkušenosti s financemi ani poradenstvím a ani přehled o tom jak to na trhu chodí. Slečna Eva mi nabídla ať se jdu tedy sama přesvědčit a podívat se na vlastní oči jak firma pracuje a jak pracují produkty, které jsme spolu rozběhly :). Je úžasné, že klienti i ostatní lidé mají přístup přímo na školení a mohou se dostat k takovým informacím, protože jsem měla spoustu dotazů a samozřejmě pochybností... Touto zpětnou vazbou chci poděkovat slečně Fillové za precizní práci v oblasti finančního poradenství, protože bez její pomoci bych nedostala ani hypotéku. Nyní po roce sbírání informací o firmě, systému a možnostech, které nabízí jsem se rozhodla pro spolupráci a Eva Fillová je mou velkou oporou pro rozběhnutí kariéry abych i já mohla pomáhat lidem, tak jak pomohla ona mě. Bylo to asi štěstí, že jsem se dostala do rukou M.S.QUATRO. Toto je moje osobní zkušenost a doufám, že pomůže při rozhodování i dalším lidem. DĚKUJI!″

Jitka Poláková

„Dobrý den, chtěl bych touhle cestou poděkovat Evě Fillové za vylepšení mých pojistek a účtů, které doposud nefungovaly a nyní jsem konečně spokojen. Její prací jsem ušetřil peníze a naopak mám lepší podmínky ve smlouvách než doposud. Dokud se mě neujala slečna Fillová, neměl jsem od jiných poradců přehled, co a jak funguje, výhody i nevýhody atd... S ní byla komunikace suprová. Jejím vysvětlením a veškerýmy popisy jsem snad poprvé pochopil, jaké smlouvy si uzavírám. Vyplacením pojistné události bylo velice milým překvapením a také jsem se přesvědčil, že pojistky fungují, čemuž jsem dodnes nevěřil. Určitě bych ji doporučil dalším lidem ke spolupráci, protože s ní mám velice dobrou zkušenost.″

S pozdravem Lukáš Janků

„Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za péči, kterou jste věnovala přepracování a vylepšení našich pojistných smluv. Za stejnou cenu máme vyšší plnění. Stejně tak za radu využití plnění nemocenské. Výplata za úraz nohy byla příjemným překvapením. Stejně tak uložení úspor na termínovaný účet s vysokým úrokem. Vaše služby můžeme všem vřele doporučit. Děkujeme.″

Michal Lach a Renata Novotná

„Dobrý den, s paní Fillovou je výborná spolupráce a domluva. Všechny nejasnosti o dané problematice nám srozumitelně a logicky vysvětlila, když jsme se rozhodovali nabídla nám všechna možná východiska, která jsme spolu prodiskutovali a vymysleli jsme možnost která nám byla "šitá na míru". Víme že se na ni můžeme kdykoliv obrátit, neodmítne naši prosbu o pomoc. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.″

S pozdravem Helena Svobodová a Tomáš Antonovič

„Chtěl bych poděkovat slečně Fillové, která se mi jako finanční poradkyně ozvala, vysvětlila a seznámila mě s novinkami co se mého životní pojištění týká... Během naší schůzky jsem byl mile překvapen jejím chováním a kladným přístupem.. Žádné přetvařovaní....prostě absolutně v pohodě poradce kterého se člověk nebojí na cokoliv zeptat :-) Co mě překvapilo bylo to, že takhle "mladá" slečna má v tomto oboru obrovský přehled... Ještě jednou děkuji. :-)″

Nárožný

„Chtěla bych touto cestou poděkovat slečně Fillové, potažmo ji i ostatním doporučit. Moje předchozí zkušenosti s finančním poradenstvím byly ve skrze velmi špatné, ze začátku jsem vystupovala s velikou nedůvěrou, avšak později jsem byla velice mile překvapená. Je milá, empatická, má přehled ve světě finančnictví. Moc mi pomohla s mými, nepříliš vhodně investovanými penězi a životním pojištěním mě a mojí dcery. Děkuji.″

Olga Dufková

„Dobrý den,ráda bych poděkovala za svoji rodinu slečně Fillové za péči, kterou naší rodině věnuje. Na základě doporučení od mojí nejlepší kamarádky se nás ujala. Neskutečně nám pomohla orientovat se v množství dokumentů které jsme doma měly a vlastně nevěděli k čemu. Díky správné úpravě se nám značně zlepšila i finanční situace. Nejvíce si však vážíme trpělivosti, ochoty a pochopení. Vždy nám s úsměvem vše vysvětlí. Obdivuji jaký má přehled o věcech, které se dnes na trhu pohybují a dokáže vybrat vhodnou variantu i pro nás. Musím se přiznat, že vzhledem k množství poradců, kteří nás už navštívili, jsem neměla k tomuto povolání už téměř žádnou důvěru. Práce slečny Fillové se ale s předchozími nedá srovnat. Poprvé v životě se mi stalo, že se někdo zajímal o moje potřeby a jen nevysvětloval co bych si měla a neměla uzavřít nebo zrušit. Je to člověk na správném místě. Jsem velice ráda, že jsme se potkaly a daly slečně šanci nás navštívit. Bez jakéhokoliv váhání jsem ji doporučila i svým nejbližším. Na každou její návštěvu se těšíme.″

Martina Sladká, Kuřim

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se slečna Fillová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 603 332 415 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..