Batelková Veronika, roz. Horká - Velké Meziříčí

Horká Veronika, finanční poradce, M.S.QUATRO„Dobrý den, chtěli bychom tímto dopisem poděkovat slečně Veronice Horké, naší finanční poradkyni. Díky ní máme konečně všechny uzavřené produkty přesně nám šité na míru. Smlouvy, kterým konečně rozumíme a to díky srozumitelnému vysvětlení. Dříve jsme byli k ostatním finančním poradcům skeptičtí, díky předchozím zkušenostem a vyhazovali je ode dveří, když obcházeli dům od domu. Slečna Veronika je velice milá a ochotná, při jakémkoliv problému ihned řeší situaci a vše za nás vyřídí. S takovým přístupem jsme se nikdy nesetkali a jsme jí za to opravdu vděčni. Své práci rozumí a je vidět, že ji baví a hlavně se snaží pomoci klientovi. Vždy dokáže sestavit jakoukoliv smlouvu k našim potřebám, žádné nesmyslné pojistky které nic nevyřeší. K nikomu jinému nemáme takovou důvěru. Ještě jednou velký dík.″

Rodina Veselských, Křižanov

„Se slečnou Veronikou Horkou jsme naprosto spokojeni, vždy vyjde vstříc. Skvělá domluva a jednaní, za nikým jiným bych už nešla.″

Kristýna Pouchlá

„Touto cestou bych chtěla poděkovat za skvělou práci slečně Veronice Horké. Vždy, když potřebuji pomoc a poradit, tak se na ni mohu obrátit. Dokázala mi ušetřit na povinném ručení 4000 Kč. A za to jí velmi děkuji! Slečnu Horkou mohu všem jen a jen doporučit.″

Eva Smejkalová

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Batelková stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 778 628 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..