Podporujeme

„Máme radost, když víme, že i malá pomoc může být nadějí do budoucna."

Společnost M.S.QUATRO nezůstává lhostejná a svou vizi „vytvořit lidem kvalitní život a lepší budoucnost" podporuje také nadační činností. Finančně, věcně i osobní pomocí přispíváme na sportovní a kulturní aktivity, na výchovu a vzdělání, na zdraví a humanitární účely. Věříme, že i relativně malá pomoc může někdy znamenat mnoho.

Nadační projekty

Hustopečský masopust na Turhandlích

M.S.QUATRO, Hustopečský Masopust 2016

M.S.QUATRO, Hustopečský Masopust 2017Zábavná akce, která se koná první únorovou sobotu, má i benefiční účel. Výtěžek z dobrovolného příspěvku na polévku, prodeje skleniček a tomboly je každoročně věnován na podporu nejrůznějších oblastí života.

V roce 2016 jsme podpořili Svaz tělesně postižených v Hustopečích částkou 17.250,-Kč, v roce 2017 částkou 15.600,-Kč. Místní spolek finanční dar využije na počítačové kurzy pro své členy.

Pět korun z každé smlouvy putovalo do nemocnice

M.S.QUATRO, finanční dar Fakultní nemocnici BrnoDar FN BrnoZa každou smlouvu uzavřenou v daném roce odvádí firma na nadační záměry 5 korun. Částka putuje na nejrůznější aktivity nebo na podporu potřebným.

V roce 2016 jsme podpořili Dětské rehabilitační oddělení Fakultní nemocnice Brno částkou 45.000,-Kč a v roce 2017 částkou 30.000,-Kč. Oddělení v čele s primářem MUDr. Radkem Braunerem poskytuje kompletní rehabilitační péči dětským pacientům po úrazech, chronických onemocněních a nemocích postihujících hybnost těla.

Sbírky M.S.QUATRO

Na akcích firmy se tradičně pořádá i dobrovolná sbírka, kdy mohou naši finanční poradci a zaměstnanci přispívat na dobročinné účely.

Podpora zdraví a sportu

M.S.QUATRO, podporujeme-nemocnice

Dětské rehabilitační oddělení Fakultní nemocnice Brno

Městská nemocnice Hustopeče